Balatoni tekergők

4 sümegi indulója és természetesen befutója is volt a Balaton Szupermaratonnak, amit 2018. március 22 és 25 között rendeztek.

A táv Siófokon indul és természetesen ott volt a cél is. A 196 km-es távot egyéniben vagy váltóban is lehetett teljesíteni.

Nagy Miki egyéniben futotta le. Az össz futásideje a 4 napban 17 óra 18 perc 44 másodperc volt. 100 nevezőből 10. lett korosztályában.

Nagy Miki, az ultrafutó

Borbély István és Kustos István párban teljesítették. Borbély István Hoffman Richárddal futott, ők voltak a HOBO páros. Idejük 15:54:28, párosukkal az 5. helyen végeztek korcsoportjukban.

Borbély István és társa

Közzétette: István Borbély – 2018. március 22.

Kustos István trióban futott, Kozma Imrével és Szabó Zoltánnal. A Gumino hármas 16.46.27-es idővel teljesítette a távot.

Mozsdényi Gábor szintén trióban futott, a tapolcai Szám Lajos és Németh Gyula    volt a társa. Idejük: 19:59:50.