Sümeg Trail 2019

2019.szeptember 7-én rendeztük negyedik versenyünket. Az idő egészen a verseny előtti délutánig csodálatos volt, aztán éjszaka megeredt az eső, és a 7 órai pakolás ideje alatt is esett. Nem szándékoztunk elhalasztani a versenyt, így elszántságunkkal biztosan ráijesztettünk az égiekre, mert 8 órára elállt az eső, 10 órára pedig az aszfalt is felszáradt. Azonban az erdőben egy veszélyes szakaszt ki kellett vennünk a távból, nehogy valaki megcsússzon.

239 jelentkezőből 228-an teljesítették a távot. Idén is négy táv volt: 1,4, km, 8 km, 15 km és 21 km.

LUBICS Szilvia02:02:46

A sztárvendégünk a háromszoros Spartatlon győztes, sokszoros sok egyéb győztes ultrafutó Lubics Szilvi volt. Nagy versenye , a Bigfoot után itt futott egy igazán hosszút, 21 km-t először, és korosztályában első helyezett is lett, abszolutként pedig 3.

Az eredményhirdetés és tombolasorsolás után pedig rövid élménybeszámolót tartott.

Így írt a versenyünkről:

Szombaton az egész család indult a Sümegtrail-en.
A verseny nagyszerű volt: jó hangulat, klassz pálya szép helyeken át (jó, mondjuk a várba felfutni nem volt egyszerű – rég volt már ilyen magas a pulzusom 😅), kedves szervezők, tombola – még nyertünk is 😄🍀
Gyuri, Olivér és én a 20 km-en indultunk, a többiek a 8 km-en. Nekem ez volt a leghosszabb futásom a Bigfoot 200 óta. Nem szaggattam persze, csak jólesően futottam, még nagyon vigyáznom kell, mert nem regenerálódtam teljesen. Gyurival így is sikerült elcsípnünk egy-egy korosztályos dobogós helyet – hiába, érdemes megöregedni…😂
A futás után volt egy kis könyvdedikálás, majd élménybeszámolót tartottam. A fáradalmainkat pedig a Hotel Kapitány Wellnessben pihenhettük ki.
Szuper kis nap volt! 👍
Annyira jók ezek a közös élmények! Minden futó anyukának üzenem, ne legyen lelkiismeret-furdalása ha fut – ezzel nem elvesz, hanem ad a családnak. Először egy kiegyensúlyozott anyát, később pozitív példát, sok-sok közös élményt – ez a nap is csak megerősített ebben. ❤️